Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - edudizaynseoo

Pages: [1]
1
General Discussion / Ahşap Oyun Evleri
« on: August 13, 2021, 03:56:03 am »
Hangi boyutta ahşap oyun evine ihtiyacım var?
Alan her zaman kullanılacaktır, bu nedenle mevcut alana rahatça sığması koşuluyla alabileceğiniz en büyük oyun evini satın alın. Boyutla ilgili kesin kurallar yoktur. Genellikle oyun evinin boyutu, mevcut alan tarafından belirlenir. Yazlık Bahçe Binalarında her mekana uygun geniş bir ölçü yelpazesi sunuyoruz.
Ahşap oyun evimi nereye yerleştirmeliyim?
İdeal olarak oyun evinizi bahçenize yerleştirmek açısından 2 metre genişliğinde boş bir alan olmalıdır. Bu, hem kurulum hem de gelecekteki bakım için kolay erişim sağlar. Gerçekte bu genellikle pratik değildir ve birçok yerde gerekli değildir. Azaltılmış boşluk genellikle bir veya iki tarafta mümkündür. Oyun evinizin etrafındaki alan kısıtlıysa, herhangi bir çatı çıkıntısına izin vermeyi unutmayın. Ayrıca yakındaki çalıları ve ağaçları kesmeniz veya kaldırmanız gerekir.
Ahşap oyun evim için ne tür bir taban uygundur?
Tüm oyun evlerinin önemli bir tabana ihtiyacı vardır. Oyun evinizin sağlamlığını sağlamak için taban sağlam, kare, düz ve düz olmalıdır. Toprak zemin  veya beton idealdir. Sağlam bir beton taban daha kalıcıdır ve normalde daha pahalıdır ancak özellikle daha büyük bir oyun evi için mükemmel bir temel sağlar.,Beton zemin ahşap oyun evinden büyük olmalıdır.
Ahşap oyun evimi teslimat Süresi Nedir ?
Siparişiniz kurulum içeriyorsa, oyun odası sizinle önceden randevu alınarak aynı gün teslim edilecek ve kurulacaktır. Kamyondan hazırlanan üsse erişim kısıtlaması olmaksızın net bir erişim rotası gereklidir. Ahşap bölümler genellikle oyun odası kadar uzun olabilen büyük düz panellerdir. Muhtemel kısıtlamalar arasında kemerler, dar geçitler, keskin köşeler ve basamak basamakları sayılabilir. Büyük panelleri çitlerin ve duvarların üzerinden kaldırmak normalde mümkün değildir. Evin içinden erişim, önceden haber verilmesi halinde mümkün olabilir. Gerekirse, küçük bir ek ücret karşılığında daha küçük bölümlerde daha büyük paneller yapılabilir. Lütfen sitede herhangi bir erişim kısıtlaması olup olmadığını bize bildirin.
Ahşap oyun evim kendin yap montajı için uygun mu?
Oyun evlerimizin çoğu DIY montajı için uygundur. Montaj, çekiç, tornavida, elektrikli matkap, su terazisi, ayarlanabilir anahtar, bıçak, merdiven ve koruyucu gözlük gibi yalnızca temel araçları kullanan herhangi bir DIY meraklısı için basit ve tatmin edici bir projedir. Bir çift yardım olmadan ağır bölümleri kaldırmaya çalışmamalısınız. İyi bir temel hazırlamak için harcanan fazladan zamanın normalde kurulum sırasında daha sonra kazanılan zamanla geri ödendiğini unutmayın.
Ahşap oyun evin bakımını nasıl yapmalıyım?
Tüm ahşap çocuk oyun evlerimiz ve diğer dış mekan ahşap binalarımız düzenli bakım gerektirir. Summer Garden Buildings, dış ahşabın her yıl kaliteli bir ahşap boyası ile işlenmesini önerir. Bu, oyun evinizin ömrünü uzatacaktır. Tüm büyük ahşap leke üreticileri, iyi donanım mağazalarında bulunan çeşitli renk seçenekleriyle uygun ürünler sunar. Summer Garden Buildings'de çeşitli renklerde mikro gözenekli ahşap koruyucular sunuyoruz. Normalde sadece yeni bir bina ile sunulsa da, oyun evlerimizden birini satın alan mevcut bir müşteriye herhangi bir zamanda mikro gözenekli koruyucularımızı ayrı ayrı tedarik etmekten her zaman mutluluk duyuyoruz. Summer Garden
Ahşap oyun evi ne kadar güvenli?
Ahşap oyun evlerimizin mümkün olduğunca güvenli ve normal oyuna dayanacak kadar güçlü olmasına özen gösteriyoruz. Kapı menteşeleri, kapı kapanırken bir çocuğun parmağının sıkışmasını önleyecek kadar büyük bir boşluk içerir. Kapılar kilitlenmez ve az kuvvetle kolayca açılır. Birçok kapı, çocuğunuzun parmaklarının sıkışmasını önlemek için kapatıldığında boşluk bırakacak şekilde açılı, piyano stili sürekli güvenlik menteşelerine sahiptir. Tüm sabit tip kapılarda, çocuğunuzun parmaklarının sıkışmaması için kapılar arasında boşluk bulunur. Kapı ve pencerelerde pleksiglas cam kullanılmıştır.
https://www.edudizayn.com.tr/kategori/ahsap-oyun-evi

2
General Discussion / Çocuk Oyun Parkı
« on: July 14, 2020, 09:53:32 am »
Çocuk Oyun Parkı
Çocukların biyolojik, fiziksel ve zihinsel gelişimlerini meydana koyabilecekleri, yaratıcılık yetkilerinin eğlenerek gelişmesine destek olabilecekleri yönde, birbirinden değişik aksesuarlarla donatılmış özgün oyuncaklar yapan firmalar, çocuklarımızın gelişimi amacıyla anne ve babalara oyuncak tipleri konusu ile ilgili yardımcı olmaktadırlar. Çocuğun ilgisinin kısa vakitli değil, uzun vakitli ve kalıcı olarak devam etmesini sağlayarak, hayal gücünü geliştirecek yönde pek çok oyuncağın bulunması anne ve babalara hem kolaylik hem de yarar sağlamaktadır. Bu kapsamda imal edilen dış mekan oyuncakları, çocuğun takım işlevini gerçekleştirmesine yönelmesi, etrafsiyle olan etkileşimini kuvvetlendirmesi, sosyal etraf edinilmesi konusu ile ilgili ebeveynlere yardımcı olabilmektedir.
Çocuk Oyun Parkları
Eğitici ve keyifli dış mekan oyuncakları dostluk kavramını pekiştirmek ve paylaşmak kavramının anlaşılmasına yardımcı olmak amacıyla son derece mühim bir yere sahiptir. Oyun havuz topları birlik ve beraberlik amacıyla, ok ve yay setleri kas gelişimi amacıyla, futbol kalesi hareket yeteneki amacıyla bowling seti zekasını kullanarak, salıncak ve kaydırak keyifli vakit geçirmek amacıyla, oyun kısmı çiti sınırlarını anlamak amacıyla tahtarevelli ve Skooter gibi daha pek çok dış mekan oyuncakları çocuğun bütün yeteneklerini sergilemeye yönelik hazırlanmıştır. Aynı vakitte emniyet ilkeleri ehemmiyete alınarak, çocuk sağlığına ve etrafa karşı duyarlı malzemeler ile oluşturulan bu oyuncaklar tamamiyle çocukların istek ettikleri bir çocukluk devresi geçirmelerinde yardımcı olabilmektedir. Bugünküde koşullarında çocukların bilgisayar karşısında yalnızca şiddet, güç ve cinsiyet kavramları üstünde vakitsini ve zihnini bulandırmaya yönelik oluşturulan oyunlar yerine dışarıda etraf ile etkileşim kurarak, öncülük ve paylaşmayı öğrenerek, gelişimlerini tamamlamaya yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Bu çalışmalar gelişmekte olan çocuğun yaşına ve standardına göre anlamlandırmaya çalıştığı yaşamı öğrenmesine yardımcı olabilecektir. Bu kapsamda yardımcı olabilecek oyunlar ve oyuncaklar kumlar, kuleler, kaleler, heykeller vb. daha pek çok şey yaparak, anlayarak ve üreterek çocukların bir şeyler meydana çıkarabilmeleri hedeflenmektedir. Giderek pasifleşmesine yönelik hazırlanan oyunlara ve oyuncaklara karşı direnç gösterip, çocuğun kendi devresini doyasıya yaşaması sağlanmaktadır. Çocuk oyun parkları fiyatları ile ilgili daha çok bilgi alabilmek amacıyla internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Çocuk Oyun Parkı Fiyatları
Eğlenceli dış mekan ve etkinlik oyuncakları uzun vakit güç ve yeteneklerini zevkle sergileyebilecekleri, özgüvenlerini arttırabilecekleri, dengede kalma, el ve ayak koordinasyonunu sağlayabileceği yönde detaylar ehemmiyete alınarak düzenlenen dış mekan oyuncaklarını sitemizden ideal fiyatlarla temin edebilirsiniz. Çocukları dış dünya ile tanıştıran bu oyuncaklar konumunu bol kahkahalara bırakarak, aktif rol almaya devam etmektedir. Çocuklar ile oyun arasında çok özel bir temas vardır. Gerçek yaşamın vazgeçilmez bir parçası oyuncaklar, çocukların sosyalleşmesine, oynayarak öğrenmesine, büyümesine, gelişmesine, vakitsini iyi şartlar altında değerlendirmesine, yaşına ve devresine ideal oyuncaklar ile oynamasına, etkinlikler yapmasına sebep olurlar. Çocuklar oyun oynadıkları alana göre iç mekan ve dış mekan oyuncakları ile kendilerine fonksiyonel katkı gerçekleştiren oyunlarla bir bütünlük sağlarlar. Bu sebeple çocuğunuz ile iç mekandan çok, dış mekanda oyun oynamanız gelişimine mühim bir katkı sağlayacaktır.
Uygun Fiyatlı Çocuk Oyun Parkı
Ürün modelleri ile beraber heyecan yaratan ürün fırsatlarının, oyun konusu ile ilgili coşkun neticeleri ilgi çekmektedir. Çocukları eğlendirmekle kalmayıp her geride bıraktığımız dakika onlara yeni bir şeyler öğreten ürün modelleri, aslında haklı bir örgüyü görmüş ve başarı en iyi şekilde hak etmeyi bilmiştir. Küçük çocukların eğitim boyunca bu avantajlardan istifade etmesi amacıyla olağanüstü boyutlarda değişik sebepler bulunuyor. Bu sebeplere ideal bir şekilde dış mekan oyuncakları konusu ile ilgili, aslında beklentilerinize en iyi yanıt veren ürün modellerini burada görmek gerekmektedir. İlk bakışta heyecan yaratan ve oyun oynadıkça bunları daha etkin ve neşeli duruma getiren alternatifler ile beraber, geniş çaplı oyuncaklar konusu ile ilgili beklentilere ideal çözümler buradan karşımıza çıkmak durumundadır.En Ucuz çocuk oyun parkıEğitime yeni bir vakitçte başlamış olan çocukların, pek çok değişik gereksinimi bulunuyor ve bu ihtiyaçların giderilmesi gerekmektedir. Genellikle bahçede vakit geçirmesi beklenilen çocukların, dış mekânda kullandıkları oyuncak modelleri mühim bir niteliği ve mühim bir potansiyeli göstermektedir. Elbette burada sistemli bir şekilde oluşturulan yatırımların karşılığını eğitim boyunca görmek gerekiyor. Tüm çocukların kendisine özgüvenini meydana çıkaracak ürün modelleri ile beraber, dış mekan oyuncakları konusu ile ilgiliki tercihlerin çok büyük ehemmiyet kazandığı burada açıkça görülmektedir. Sihirli balon modelleri, kolay ve kolay bir oyuncak modeli şeklinde karşımıza çıkarken, burada kaydırak modelleri ve salıncak gibi tercihler ile beraber, katagorilerin biraz daha detaylı duruma yaklaştığını görebiliyoruz. Mickey Mouse evi veya Minnie Mouse evi değişik ve nitelikli oyuncak modellerinden bazıları olarak karşımıza gelmektedir. Böylesine mühim bir yatırımın yapıldığı noktada, çocukların eğitimden başarı beklemesi amacıyla aslında çok çok sebep vardır. Sosyal yaşama adapte olması beklenilen ufak çocukların, aynı vakitte eğitimde belli bir başarı potansiyeline elde etmesi eğitimciler doğrulusunda ve ebeveynler doğrulusunda beklenilen bir durumdur. Yine de onların oyun ve hayal dünyasına yaklaşım konusu ile ilgili, buradaki ürün modellerini kesinlikle görmek gerekmektedir.
Çocuk Oyun Parkı Fiyatları
Çok sağlam ve uzun vakit kullanılacak oyuncak modelleri amacıyla oluşturulan masraflar katiyen boşa gitmiş değildir. Genellikle de uzun vadeli kullanım üstünlüğü ile beraber, buradaki oyuncak modellerinin çocuklara aslında kusursuz bir katkı potansiyeli sunmuş olduğu bilinmektedir. Dış mekan oyuncakları fiyat adları konusu ile ilgili beklentiniz ile en uyumlu modelleri yan yana görmeniz olası olmuştur. Gördüğünüz kaydırak, salıncak ve benzer ürün modelleri ile beraber, heyecanlı bir oyun ortamı çocuklara çok şey kazandırmaya devam etmektedir. Ebeveynlerin ise bu doğru seçimler ile beraber kendini daha rahat hissetmesi olası olmaktadır.
En Ucuz Çocuk Oyun Parkı Fiyatları
Büyük bir ilgiyle ve son derece mühim bir yetenek ile beraber fırsat yaratan ürün katagorilerini, daha ilgili bir şekilde gözlemlemeye devam ediyoruz. Burada ürün performansı ve performansı meydana koyduğu ticaret fırsat ile beraber, aslında elde ettiğimiz üstünlükleri en iyi şekliyle görmek ve gözlemlemek olası olmaktadır. Bugünkü şartlarında ve başka koşullarında ürün modellerinin çok iyi bir çözüm oluşturduğu devresi yaşıyoruz. Dış mekan oyuncakları hem fiyatlarıyla hem de ideal modelleri ile beraber, çocukların eğitim dünyasına katkı gerçekleştiren bir alternatif olmaya devam etmektedir. Sonuç olarak çocukların dışarıda geçirdiği vakitnin çok daha verimli olma olsılığı yüksek bir şekilde karşımıza çıkmaktadır.

3
General Discussion / Anaokulu Malzemeleri
« on: July 10, 2020, 06:36:58 am »


Anaokulu Malzemeleri
Anaokulu Malzemeleri , üretimine 2007 yılında başladı günümüze kadar ürün yelpazesini genişleterek müşterilerine hizmet vermeye çalışmıştır.
kreş malzemeleri ‘nin bir çok ürününü üreten ve satışını gerçekleştirmek için kuruldu top havuzu ve trambolin , kreş malzemeleri gibi ürünleri üretmeye ve geliştirme önem göstermiş
ve Bir çok ürün alanında yeniliklerin öncü firması olmuştur .
Gelişen anaokulları ve onların çok tercih ettiği anaokulu malzemeleri ‘ni bulabilirsiniz kreşler için özel tasarlanmış kreş malzemeleri ve bir çok kategoride üreten geliştiren bir firmadır
.Günümüz hayatında eğitimin ne kadar önemli olduğunu bilmekteyiz bu eğitim hayatın da çocuklarımızın daha iyi eğitim alması daha iyi ortamlarda ders alması için okul mobilyaları’na ihtiyacımız vardır.Anaokulu Dolapları ve Anaokulu Masaları Ayrıca Üretmektedir .

https://www.edudizayn.com.tr/

4
General Discussion / Anaokulu Mobilyaları
« on: July 01, 2020, 02:19:52 am »
ANAOKULU MOBİLYALARI
Anaokulu mobilyaları üretimine 2007 yılında başladı günümüze kadar ürün yelpazesini genişleterek müşterilerine hizmet vermeye çalışmıştır.Okul mobilyaları ‘nın bir çok ürününü üreten ve satışını gerçekleştirmek için kuruldu top havuzu ve trambolin , kreş malzemeleri gibi ürünleri üretmeye ve geliştirme önem göstermiş ve Bir çok ürün alanında yeniliklerin öncü firması olmuştur . Gelişen anaokulları ve onların çok tercih ettiği anaokulu malzemeleri ‘ni bulabilirsiniz kreşler için özel tasarlanmış anaokulu mobilyaları fiyatları ve bir çok kategoride üreten geliştiren bir firmadır .Günümüz hayatında eğitimin ne kadar önemli olduğunu bilmekteyiz bu eğitim hayatın da çocuklarımızın daha iyi eğitim alması daha iyi ortamlarda ders alması için okul mobilyaları’na ihtiyacımız vardır . Bu kreş mobilyaları’nın seçimi sırasında ayrıca destek veren ve sizleri en doğru ürünlerle buluşturmak için tasarlanmış alanında uzman kişilerden oluşan bir firmadır.
 
 ANAOKULU MOBİLYA SEÇİMİ NASIL OLMALI?

Anaokulu mobilyaları imalatında, anaokulu sandalyeleri tasarımlarında, çocukların ortalama ölçüleri dikkate alınarak tasarım yapılması çok önemlidir. Ayakları, kolları, sırt ve bel bölgelerine uygun olmalıdır. Öte yandan, oturma kısmı ile sıra da orantılı olmalıdır. Genel anlamda, anaokulu  mobilyaları fiyatları   uygun olmakla birlikte seçim yaparken  yerleşim durumu göz önünde bulundurulmalıdır.En uygun yerleşim plan proje dahilinde olduğunu belirtmek isterim . sıfırdan anaokulu kurulumu yapmak istiyorsanız destek alabilirsiniz.Anasınıfı mobilyaları ve anasınıf malzemeleri olarak da ismi geçmektedir
 
EN UCUZ  ANAOKULU MOBİLYALARI FİYATLARI

 ürünlerin seçimini yaparken ürün fiyatlarıda göz önünde bulundurulmalıdır . tabiki ürün seçimi yapılırken en uygun fiyatla en uygun ürünün seçilmesi gerekmektedir.

https://www.edudizayn.com.tr/kategori/anaokulu-mobilyalari

Pages: [1]